+48 668 108 905
kontakt@trenermatury.pl NAPISZ DO NAS

PODCAST Wymiatamy na medycynę


Po prostu „wymiatamy na medycynę” osiągając wysokie wyniki, czyli przygotowujemy z sukcesem maturzystów biologiczno – chemicznych aplikujących na Akademie Medyczne.

Jeśli więc czeka Cię egzamin maturalny z biologii lub z chemii i zastanawiasz jak jeszcze możesz zwiększyć swoje szansę na to, by dostać się na studia medyczne, to ten podcast jest dla Ciebie.

Wierzymy, że zapraszani przez nas goście i ich historie też będą dla Ciebie ciekawą inspiracją.

Zapraszamy do posłuchania!

To inspirujące spotkanie z Sabiną Bartecką triathlonistą, zwyciężczynią Diablak Beskid Extreme Triathlon oraz studentami medycyny, którzy jeszcze przed paroma laty przygotowywali się do matury razem z Trenerem Matury.
A o czym będzie odcinek 5 – tajemniczy wojownik. Brzmi intrygująco? I bardzo dobrze, bo nie da się inaczej nazwać naszego następnego rozmówcy. Michał Utrata – student 1 roku Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Niezwykle waleczny, pełen pasji i determinacji młody człowiek, który w czasie rozmowy wielokrotnie powalił nas swoją błyskotliwością i mądrością życiową. Jeśli chcecie się dowiedzieć co kryje się za tymi słowami, koniecznie włączcie już dziś nasz nowy odcinek podcastu.
A o czym będzie odcinek 4 – nasz człowiek. To rozmowa prosto z serducha z świeżo upieczoną studentką 1 roku Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego – Małgorzatą Marek. Gosia pracowała z Trener Matury przez ostatni rok i dokonała rzeczy WIELKIEJ! Dostała się na swoje wymarzone studia bezpośrednio po maturze. O walce, o przeciwnościach, o lękach i o niekończącej się sile w pokonywaniu swoich granic dowiecie się w tym odcinku naszego podcastu.
Co jeszcze możesz zrobić na tej „ostatniej prostej”? Co powinien zawierać plan tuż przed maturą ? W jaki sposób możesz powtarzać tak, żeby nie zwariować? Jak być Panem swoich emocji ? Jak najlepiej skoncentrować się na celu? Dlaczego warto zadbać nie tylko o wiedzę, ale o regenerację sił i kondycję psychiczną. Dlatego warto w tym czasie „podziękować narzekaczom”, bo od nich nie dostaniesz wsparcia. Oczywiście wszystko to w kontekście MATURY z biologii i chemii. Na te pytania znajdziesz odpowiedź w tym odcinku naszego podcastu.

ODC 2. WĄSKIE GARDŁO
W tym odcinku naszego podcastu porozmawiamy o tym z czym nie chcecie się mierzyć, przed czym uciekacie, co Was blokuje. Czym jest dla Was „wąskie gardło” ? Doświadczenia, wyliczenia, praca z argumentem, praca z operatorem wyjaśnij, zadania otwarte? Oczywiście wszystko to w kontekście MATURY z biologii i chemii. Chcesz dowiedzieć się więcej, koniecznie posłuchaj!

Po co matura mierząca?
Stymulujemy kreatywne rozwiązanie problemów biologiczno – chemicznych, wspieramy rozwój kompetencji egzaminacyjnych.
Motywujemy maturzystów do realizacji wysokich celów edukacyjnych.
Tworzymy autorskie arkusze maturalne z biologii i chemii standaryzowane wymaganiami CKE.